Kontakt oss

Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi jobber med skreddersydde løsninger. Derfor er det alltid viktig med en hyggelig prat for å kartlegge de beste løsningene før oppstart av et prosjekt.

Slå på tråden, kom innom en tur, chat med oss, skriv noe hyggelig i kontaktskjemaet. Mulighetene er mange. Vi vil gjerne snakke med deg!

Ta kontakt

    Har du lyst til å jobbe sammen med oss? Da kan du se ledige stillinger her.

    Ledige stillinger

    Thanh Tran

    Daglig leder / Rådgiver

    922 16 042
    tran@responsivmedia.no

    Petter Wollebæk

    Byråleder / Rådgiver

    910 03 270
    petter@responsivmedia.no

    Linn S. C. Repål

    Prosjektleder

    908 96 786
    linn@responsivmedia.no

    Fredrik Nilsen

    Senior Webutvikler

    997 72 209
    fredrik@responsivmedia.no

    Dejan Stojcic

    Webutvikler

    967 02 053
    dejan@responsivmedia.no

    Jørn Thomas Dufey

    Webutvikler

    977 94 994
    jorn@responsivmedia.no

    Henriette Kleppan

    Grafisk Designer

    934 38 789
    henriette@responsivmedia.no

    Kristina Consuelo

    Grafisk Designer / Animatør

    962 25 613
    kristina@responsivmedia.no

    Lucie Tran

    Økonomiansvarlig

    980 27 690
    faktura@responsivmedia.no